درباره گروه آموزشی دانش آفرینان ابن سینا

گروه آموزشی دانش آفرینان ابن سینا باهمکاری  تیمی مجرب با هدف آموزش مهارت ها و ارتقای دانش حرفه ای روان شناسان، مشاوران و متخصصان حوزه سلامت روان کشور تاسیس شده است. که برای دوره ها و کارگاه های آموزشی در حوزه روان شناسی گواهینامه معتبر اعطا می نماید.

این موسسه خدمات خود را در قالب برگزاری کارگاه های آموزشی در سه قشر متخصص، عموم و مؤسسات و سازمان ها ارائه می نماید.

این خدمات به شرح زیر می باشد:

کارگاه های آموزشی ویژه متخصصین و دانشجویان

گروه آموزشی دانش آفرینان ابن سینا با جذب اساتید مجرب در حوزه بهداشت روانی گامی در راستای ارتقاء سطح توانمندی های جامعه حرفه ای متخصصان روانشناسی و خدمات سلامت روان برداشته است. این مرکز با برگزاری مجموعه کارگاه های آموزشی کوتاه مدت بر آن است تا گامی بلند و ارزشمند به منظور رفع دغدغه های سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران و نهادهای دلسوز و هم چنین فارغ التحصیلان در این حوزه بردارد.

کارگاه های آموزشی ویژه عموم

گروه آموزشی دانش آفرینان ابن سینا به منظور ارتقاء سطح دانش عمومی، بهبود سبک زندگی، افزایش کارایی و بهبود مهارت های روانشناختی در افراد جامعه مجموعه کارگاه هایی را با همکاری بهترین متخصصین و اساتید دانشگاهی برگزار می نماید.

کارگاه های آموزشی ویژه سازمان ها و محیط های کاری

گروه آموزشی دانش آفرینان ابن سینا با توجه به نقش کلیدی روانشناسی درمحیط های سازمانی با هدف ارتقاء بهزیستی فردی و  بهره وری سازمانی، سالم سازی فضای سازمانی و بهینه سازی احساس رضایتمندی شغلی، آمادگی دارد تا با استفاده از برنامه سلامت روانشناختی محیط کاری و سازمانی و سپس با استناد به راهنماهای مداخلاتی کارآمد، به رفع آسیب ها و پرورش سلامتی و بهره وری بالای سازمانی بپردازد.